Середа, 2024-07-17, 12:40 PM
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 92
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Матеріали трмидцять четвертої сесії

1.  Про затвердження порядку денного ХХХІV чергової сесії районної ради VІ скликання.

2.  Про роботу комунального закладу охорони здоров’я «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» на території Близнюківського району Харківської області за 2013 рік та за минулий період 2014 року.

     Звіт

3.  Про вжиті заходи щодо усунення наслідків надзвичайної ситуації, яка склалася на автодорозі в селі Васюкове Олексіївської сільської ради та на гідротехнічній споруді (греблі, дамбі) в селі Катеринівка Лукашівської сільської ради Близнюківського району.

4.  Про затвердження районної Програми підтримки діяльності Близнюківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на 2014 рік.

     Програма

5.  Про затвердження Порядку забезпечення харчуванням за рахунок коштів районного бюджету учасників спортивних заходів місцевого рівня, що проводяться на території Близнюківського району Харківської області та за його межами, Порядку забезпечення лікарськими засобами та виробами медичного призначення спортсменів – учасників спортивних заходів місцевого рівня, що проводяться на території Близнюківського району Харківської області та за його межами, та грошової норми витрат на забезпечення харчуванням, лікарськими засобами та виробами медичного призначення учасників спортивних заходів за рахунок районного бюджету.

6.  Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Близнюківського району, затвердженої рішенням ХХХІІ сесії Близнюківської районної ради VІ скликання від 27 лютого 2014 року.

7.  Про внесення змін до Програми розвитку і реформування житлово-комунального господарства Близнюківського району на 2009-2014 роки, затвердженої рішенням ХХХ сесії Близнюківської районної ради V скликання від 09 жовтня 2009 року.

8.  Про внесення змін до Комплексної  програми соціального захисту населення Близнюківського району на 2012-2015 роки, затвердженої рішенням ХІІ сесії районної ради VІ скликання від 14 лютого 2012 року (зі змінами)

9.  Про внесення змін до Програми розвитку інформаційного простору і поліпшення забезпечення інформаційних потреб територіальної громади Близнюківського району друкованими засобами масової інформації на 2012-2016 роки, затвердженої рішенням ХІ сесії районної ради VІ скликання від 27 грудня 2011 року.

10. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І півріччя 2014 року.

      Додаток

11. Про внесення змін до рішення районної ради від 31 січня 2014 року № 540-VI “Про районний бюджет на 2014 рік” та додатків до нього  (зі змінами).

      Додатки

12. Про результативність роботи по виявленню бездоглядних підлітків, а також неповнолітніх, які займаються жебрацтвом та ведуть асоціальний спосіб життя, з метою соціалізації у суспільстві.

13. Про організацію харчування дітей у навчальних  закладах, що знаходяться у спільній  власності територіальних громад сіл,  селища Близнюківського  району.

14. Про хід виконання Програми інформатизації та комп’ютеризації навчальних закладів Близнюківського району на 2013-2015 роки, затвердженої рішенням ХХІІІ сесії районної ради VІ скликання від 30 квітня 2013 року.

15 Про хід виконання районної Програми організації профільного навчання на 2013-2017 роки, затвердженої рішенням ХХІІІ сесії районної ради VІ скликання від 30 квітня 2013 року.

16. Про затвердження Програми розвитку психологічної служби в системі освіти Близнюківського району на період до 2017 року.

     Програма

17. Хід виконання районної Програми збереження та використання об’єктів культурної спадщини на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням VІІІ сесії районної ради VІ скликання від 29 липня 2011 року (зі змінами).

18. Про хід виконання Програми інформатизації Близнюківського району на 2012-2015 роки, затвердженої рішенням ІХ сесії районної ради VІ скликання від 29 вересня 2011 року (зі змінами).

19. Про хід виконання Програми розвитку сфери побутового обслуговування населення Близнюківського району на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням Х сесії районної ради VІ скликання від 10 листопада 2011 року.

20. Про хід виконання районної Програми поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища в Близнюківському районі на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням ІХ сесії районної ради VІ скликання від 29 вересня 2011 року.

21. Про хід виконання заходів районної Програми соціального захисту громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, на 2011-2015 роки», затвердженої рішенням ІV сесії районної ради VІ скликання від 30 грудня 2010 року.

22. Про призначення грошового заохочення Близнюківської районної  ради кращому педагогічному працівнику Близнюківського району.

23. Про призначення стипендій Близнюківської районної  ради обдарованим і талановитим учням навчальних закладів Близнюківського району.

24. Про внесення змін до рішення ХХХІІІ сесії Близнюківської районної ради VІ скликання від 25 квітня 2014 року «Про затвердження Заходів щодо економного та раціонального використання коштів районного бюджету, передбачених для утримання виконавчого апарату  Близнюківської районної ради та комунальних підприємств і установ, засновниками яких є Близнюківська районна рада на 2014 рік», .

25. Про прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селища Близнюківського району книжок друкованих «Інтелектуальний альбом «Дива Слобожанщини» для учнів 1-4 класів» із спільної  власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області.

26. Про придбання лікарняних ліжок за кошти  спеціального  фонду Близнюківської районної ради, які були отримані від плати за оренду комунального майна.

27. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення несільськогосподарських угідь земельної ділянки державної форми власності, яка надається в оренду гр. Сморщку Володимиру Миколайовичу для ведення фермерського господарства в с. Якимівка, вул. Першотравнева, 4а за межами населеного пункту на території Надеждинської сільської ради  Близнюківського району Харківської області.

28. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення несільськогосподарських угідь земельної ділянки державної форми власності, яка надається в оренду гр. Сморщку Володимиру Миколайовичу для ведення фермерського господарства в с. Надеждине, вул. Центральна, 41-Б за межами населеного пункту на території Надеждинської сільської ради  Близнюківського району Харківської області.

29. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надається в оренду гр. Сморщку Володимиру Миколайовичу для ведення фермерського господарства за рахунок земель запасу сільськогосподарського призначення за межами населеного пункту на території Надеждинської сільської ради  Близнюківського району Харківської області.

30. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельної ділянки, сільськогосподарського призначення, що  надана в оренду гр. Собченку Григорію Миколайовичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Лукашівської сільської ради  Близнюківського району Харківської області (за межами населених пунктів).

31. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельних ділянок, сільськогосподарського призначення, що  надані в оренду гр. Собченку Григорію Миколайовичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Добровільської сільської ради  Близнюківського району Харківської області (за межами населених пунктів).

32. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок державної власності сільськогосподарського призначення, що  надані в оренду гр. Сударєву Артуру Вікторовичу для ведення фермерського господарства , які розташовані за межами населених пунктів на території Алісівської сільської ради  Близнюківського району Харківської області.

33. Про присвоєння звання «Почесний громадянин Близнюківського району».

34. Про клопотання щодо присвоєння звання Герой України Топчію М.М. (посмертно).

35. Про клопотання щодо присвоєння почесного звання України «Заслужений лікар України» Квасову М.О.

36. Про клопотання щодо присвоєння почесного звання України «Заслужений вчитель України» Остопольцю Б.І.

37. Про клопотання щодо присвоєння почесного звання України «Заслужений працівник сільського господарства України» Геращенку М.І.

 

Форма входу
Пошук
Календар
«  Липень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Архів записів
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2024Конструктор сайтів - uCoz