Середа, 2024-07-17, 1:27 PM
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 92
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 
 
 
УКРАЇНА
БЛИЗНЮКІВСЬКА РАЙОННА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ


від 10 травня 2011 року                                      № 08
 
Про забезпечення виконання вимог
Закону України «Про доступ до публічної інформації»
у виконавчому апараті Близнюківської районної ради

             З метою забезпечення виконання виконавчим апаратом Близнюківської районної ради вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації», Указу Президента України «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації», відповідно до статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:
      1. Сприяти (керуючому справами виконавчого апарату районної ради Трофіменку В.П.) у дотриманні Близнюківською районною радою, її виконавчим апаратом вимог чинного законодавства щодо: - оприлюднення інформації про свою діяльність, прийняті районною радою рішення, розпорядження голови районної ради; - ведення обліку документів районної ради; - ведення обліку запитів на інформацію; - визначення спеціального приміщення з метою забезпечення доступу запитувачів до інформації, роботи з документами чи копіями; - призначення відповідальних осіб з числа працівників виконавчого апарату районної ради за забезпечення доступу запитувачів до інформації; - створення умов для надання достовірної, точної та повної інформації.
        2. Створити належні умови роботи районної ради щодо забезпечення доступу громадян до публічної інформації, а саме:
   2.1. Організаційному відділу виконавчого апарату районної ради (Шепеньова І.В.): - визначити місце, де мають надаватися запитувачам необхідні форми і бланки районної ради; - розробити бланк і опрацювати форму запиту; - визначити номера телефонів, факсів та адресу електронної пошти районної ради, через які будуть прийматися інформаційні запити; - підготувати та затвердити список інформації з обмеженим доступом (конфіденційна, таємна, службова) з урахуванням вимог статей 6, 9 Закону України «Про доступ до публічної інформації»; - завести журнал реєстрації запитів громадян. - внести відповідні зміни до Інструкції з діловодства в Близнюківській районній раді.
  2.2.Сектору інформаційно-комп’ютерного забезпечення виконавчого апарату районної ради (Овчаров С.Д.): - визначене приміщення для надання інформації на запити громадян забезпечити необхідною оргтехнікою та іншим обладнанням, відповідно до вимог чинного законодавства; - надати пропозиції щодо модернізації комп`ютерної мережі районної ради, технічного забезпечення приміщень для надання інформації (створення програми спеціальної реєстрації запитів в електронному вигляді та телефонного запису).
  2.3. Головному бухгалтеру виконавчого апарату районної ради (Слюсар О.С.): - надати пропозиції щодо порядку сплати особами, які звернулися за отриманням інформації, коштів за копіювання або друк та розміру плати в межах граничних норм, встановлених Кабінетом Міністрів України; - надати пропозиції щодо виділення додаткових коштів на модернізацію та технічне оснащення приміщення, визначеного для надання інформації на запити.
      3. Забезпечити підготовку для оприлюднення наступної інформації, а також своєчасне надання до сектору інформаційно-комп’ютерного забезпечення виконавчого апарату інформації та до засобів масової інформації по мірі її оновлення:
  3.1. Організаційному відділу виконавчого апарату районної ради (Шепеньова І.В.):
- інформацію про організаційну структуру;
- загальні правила роботи районної ради та правила внутрішнього трудового розпорядку;
- інформацію про прізвище, ім'я та по батькові, номери службових телефонів, адреси електронної пошти голови районної ради та його заступника, а також керівників структурних підрозділів виконавчого апарату районної ради, основні функції структурних підрозділів, крім випадків, коли ці відомості належать до інформації з обмеженим доступом;
- інформацію про вакансії, порядок та умови проходження конкурсу на заміщення вакантних посад у виконавчому апараті районної ради.
- інформацію про функції, повноваження, основні завдання, напрями діяльності районної ради, інформацію про нормативно-правові засади її діяльності; - перелік та умови отримання послуг, що надаються районною радою, форми і зразки документів, правила їх заповнення;
- інформацію про оскарження рішень, дії чи бездіяльність структурних підрозділів районної ради;
- інформацію про механізми чи процедури, за допомогою яких громадськість може представляти свої інтереси або в інший спосіб впливати на реалізацію повноважень районної ради; - інформацію про проекти рішень, що підлягають обговоренню;
- інформацію про нормативно-правові акти, акти локальної дії, прийняті районною радою (крім внутрішньоорганізаційних);
- плани проведення та порядок денний відкритих засідань районної ради та її органів.
  3.2.Сектору інформаційно-комп’ютерного забезпечення виконавчого апарату районної ради (Овчаров С.Д.):
- інформацію про розташування місця, де надаються необхідні запитувачам форми і бланки;
- розклад роботи та графік прийому запитувачів; - порядок складання, подання запиту на інформацію; - звіти, в тому числі щодо задоволення запитів на інформацію.
- інформацію про місцезнаходження районної ради, поштову адресу, номери засобів зв'язку, адреси офіційного веб-сайту та електронної пошти;
- інформацію про систему обліку та види інформації, яку зберігає районна рада.
  3.3. Головному бухгалтеру виконавчого апарату районної ради (Слюсар О.С.):
- інформацію про фінансові ресурси (структуру та обсяг бюджетних коштів, порядок та механізм їх витрачання тощо).
        4. Сектору інформаційно-комп’ютерного забезпечення (Овчаров С.Д.) постійно забезпечувати доступ громадськості до інформації шляхом систематичного та оперативного оприлюднення інформації в офіційних друкованих виданнях, на офіційному веб-сайті в мережі Інтернет.
         5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.
 
Голова районної ради                              В. Бреус
Форма входу
Пошук
Календар
«  Липень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Архів записів
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2024Конструктор сайтів - uCoz