Середа, 2024-07-17, 2:23 PM
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 92
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Близнюківська районна рада
 
1. Близнюківська районна рада на виконання вимог ст.7 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності ” щодо планування діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2013 рік повідомляє, що за станом на 15 грудня 2012 року прийняття регуляторних актів районною радою у 2013 році не планується. У разі виникнення необхідності прийняття, План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2013 рік буде оприлюднено не пізніше десяти робочих днів з дня початку підготовки проекту регуляторного акту, але не пізніше дня оприлюднення цього проекту.
2. Відповідно до статей 7, 32 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись статтею 14 Регламенту Близнюківської районної ради, районна рада прийняла рішення "Про затвердження змін до плану діяльності Близнюківської районної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2013 рік ", а саме: підготувати регуляторний акт "Про затвердження Положення про порядок оплати та надання пільг по оплаті за навчання у Близнюківській дитячій музичній школі".
3. Близнюківська районна рада на виконання Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та змін до плану діяльності Близнюківської районної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2013 рік Близнюківська районна рада та її виконавчий апарат як розробник регуляторного акта для одержання зауважень і пропозицій від фізичних і юридичних осіб, їх об’єднань повідомляє про оприлюднення:
    - Аналізу регуляторного впливу "Положення про надання пільг по оплаті за навчання у дитячій музичній школі";
    - Проекту "Положення про надання пільг по оплаті за навчання у дитячій музичній школі".
   Прохаємо всі зауваження, пропозиції щодо змін та доповнень до вказаних документів надавати в письмовій формі на адресу Близнюківської районної ради ( 64801, вулиця Комсомольська, 39 селища Близнюки Харківської області) або в усній формі за телефоном 5-15-57.
2016 рік

Повідомлення

 про оприлюднення аналізу регуляторного впливу проекту рішення та проекту Пропозицій змін до Положення про порядок надання в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Близнюківського району   Харківської області.

      На виконання вимог Закону України  «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та змін до Плану діяльності Близнюківської районної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік, затвердженого рішенням ІV позачергової сесії VІІ скликання від   24 грудня 2015 року №86-VІІ Близнюківська районна рада, її виконавчий апарат як розробник регуляторного акта з метою отримання зауважень і пропозицій від фізичних і юридичних осіб, їх об’єднань повідомляє про оприлюднення на офіційному сайті   www//blizn.at.ua Близнюківської районної ради:

   - Аналізу регуляторного впливу проекту рішення  Близнюківської  районної

ради : «Про  зміни  до Положення про порядок  надання в оренду майна  спільної   власності територіальних громад сіл, селища Близнюківського району  Харківської області».

  - Проекту пропозицій змін до Положення про порядок надання в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Близнюківського району   Харківської області.    

   Зауваження та пропозиції щодо проекту змін до Положення про порядок надання в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Близнюківського району Харківської області приймаються Близнюківською районною радою та її виконавчим апаратом, як розробником регуляторного акта  протягом 1 (одного) місяця з дня опублікування:

  • в письмовій формі за адресою: 64801, селище Близнюки, вулиця Незалежності, 39;
  • за телефоном 5-15-57;
  • на електрону адресу: bliznrad@ukr.net

 

Повідомлення

про оприлюднення аналізу регуляторного впливу проекту рішення та проекту Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств, установ, закладів, що є у спільній власності територіальних громад сіл, селища Близнюківського району Харківської області.

      На виконання вимог Закону України  «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та змін до Плану діяльності Близнюківської районної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік, затвердженого рішенням ІV позачергової сесії VІІ скликання від   24 грудня 2015 року №86-VІІ Близнюківська районна рада, її виконавчий апарат як розробник регуляторного акта з метою отримання зауважень і пропозицій від фізичних і юридичних осіб, їх об’єднань повідомляє про оприлюднення на офіційному сайті  www//blizn.at.ua Близнюківської районної ради:    

   - Аналізу регуляторного впливу проекту рішення   Близнюківської районної ради «Про затвердження Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств, установ, закладів, що є у спільній власності територіальних громад сіл, селища Близнюківського району Харківської області».

   - Проекту Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств, установ, закладів, що є у спільній власності територіальних громад сіл, селища Близнюківського району Харківської області.

   Зауваження та пропозиції щодо проекту Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств, установ, закладів, що є у спільній власності територіальних громад сіл, селища Близнюківського району Харківської області приймаються Близнюківською районною радою та її виконавчим апаратом, як розробником регуляторного акта  протягом 1 (одного) місяця з дня опублікування:

  • в письмовій формі за адресою: 64801, селище Близнюки, вулиця Незалежності, 39;
  • за телефоном 5-15-57;
  • на електрону адресу: bliznrad@ukr.net

             

Форма входу
Пошук
Календар
«  Липень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Архів записів
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2024Конструктор сайтів - uCoz