Середа, 2024-07-17, 1:09 PM
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 92
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 
                                                                                     Затверджено:
розпорядженням голови
районної ради
від 15 січня 2009 р. № 02
 
ПОЛОЖЕННЯ
про організаційний відділ виконавчого апарату
Близнюківської районної ради
 
1. Загальні положення
1.1. Організаційний відділ (далі – відділ) є структурним підрозділом виконавчого апарату районної ради.
1.2.У своїй діяльності відділ керується Конституцією України, законами України "Про місцеве самоврядування в Укра­їні", "Про службу в органах місцевого самоврядування", іншими Законами України, Указами і розпорядженнями Президента України, постановами Верховної Ради України, декретними постановами і розпорядженнями Кабінету Міністрів України, рішеннями обласної та районної рад, розпорядженнями голови обласної та районної рад.
2. Основні завдання організаційного відділу.
 
2.1. Організаційне забезпечення діяльності районної ради, її органів та депутатів.
2.2. Організаційне забезпечення засідань ради (сесій), постійних і тимчасових комісій ради, семінарів депутатів різних рівнів, сільських, селищних голів та секретарів сільських, селищної рад.
2.3. Організація і здійснення службового діловодства у виконавчому апараті районної ради за вимогами нормативних актів.
2.4. Організація контролю за виконанням рішень районної ради, депутатських запитів, районних програм, рішень обласної ради, доручень голів облдержадміністрації та обласної ради.
2.5. Організація надання методичної допомоги депутатам, сільським та селищному головам, секретарям сільських та селищної рад.
2.6. Забезпечення зв’язку районної ради з територіальними громадами, місцевими органами виконавчої влади, органами та посадовими особами місцевого самоврядування, громадськими об’єднаннями, засобами масової інформації.
2.7. Організаціями обліку, зберігання документів районної ради, постійних комісій, президії, своєчасне упорядкування та здача їх в архівний відділ Близнюківської райдержадміністрації.
2.8. Забезпечення взаємодії всіх структурних підрозділів виконавчого апарату районної ради для розв’язання практичних завдань.
 
3. Права та обов’язки організаційного відділу.
 
Організаційний відділ:
3.1. Розробляє проекти перспективних і поточних планів роботи районної ради, вносить їх на розгляд ради, голови районної ради, організовує їх виконання.
3.2. Готує розпорядження голови районної ради про скликання сесій районної ради, повідомляє депутатів і доводить до відома населення про час і місце проведення сесії ради, питання, які передбачається винести на розгляд ради.
3.3. Організовує підготовку сесій районної ради і питань, що виносяться на розгляд ради.
3.4. Оформляє протоколи сесій районної ради.
3.5. Забезпечує передачу рішень районної ради та постійних комісій відділам, службам та управлінням райдержадміністрації.
3.6. Узагальнює пропозиції і зауваження, висловлені депутатами на пленарних засіданнях ради і направляє за дорученням голови ради на розгляд відповідним органам і посадовим особам та повідомляє депутатів про результати їх розгляду.
3.7. Організовує контроль за виконанням рішень сесій районної ради та зауважень, висловлених депутатами в ході роботи сесії.
3.8. організовує реєстрацію, облік та контроль виконання депутатських звернень, запитань та запитів.
3.9. Планує і організовує правове навчання депутатів, голів постійних комісій, їх заступників і секретарів постійних комісій.
3.10. Планує і організовує семінари для сільських, селищного голів та секретарів селищної, сільських рад.
3.11. Організовує надання допомоги депутатам у здійсненні ними своїх повноважень, забезпечує їх необхідною інформацією, сприяє депутатам у прийомі громадян, у проведенні звітів перед виборцями, узагальнює пропозиції виборців, висловлені при звітах депутатів і передає на розгляд керівникам відділів, підприємств і організацій району.
3.12. Сприяє діяльності постійних комісій ради, надає їм допомогу у роботі і виконанні їх рекомендацій.
3.13. Здійснює заходи по забезпеченню гласності роботи районної ради, її виконавчих органів.
3.14. Розробляє пропозиції і методичні рекомендації по удосконаленню організаційної роботи районної ради і її органів, здійснення депутатами своїх повноважень. 3.15. Розробляє проекти регламенту ради та положень про постійні комісії.
3.16. Готує інформації про хід виконання рішень ради, та доручень голови ради, його заступника.
3.17. Надає практичну та методичну допомогу (відповідно до чинного законодавства) виборчим комісіям в організації проведення виборів та референдумів.
3.18. Виконує інші завдання, покладені на відділ головою районної ради, його заступником та керуючим справами виконавчого апарату районної ради. Організаційний відділ має право:
3.19. Вимагати від посадових осіб відділів, управлінь, служб райдержадміністрації, підприємств, установ, організацій і установ надання за встановленим порядком документів, відомостей, звітів та інших даних, які необхідні для ефективного здійснення функцій.
3.20. Замовляти і одержувати нормативні акти, документи, друковані видання, літературу для використання при реалізації завдань і функцій відділу.
3.21. Пропонувати заходи організаційного і змістовного характеру, спрямовані на покращення роботи районної ради та її виконавчого апарату.
 
4. Структура організаційного відділу.
 
4.1. Організаційний відділ очолює начальник, який призначається на посаду і звільняється з посади головою районної ради. На посаду начальника організаційного відділу виконавчого апарату районної ради призначається особа з повною вищою освітою і стажем роботи за фахом у державній службі чи службі в органах місцевого самоврядування не менш як три роки.
4.2. Структура відділу та чисельність його працівників затверджується рішенням районної ради одночасно з затвердженням структури виконавчого апарату районної ради.
4.3. Відділ підпорядковується заступнику голови районної ради, керуючому справами.
4.4. Працівники відділу призначаються на посаду та звільняються з посади головою районної ради.
4.5. Начальник організаційного відділу:
· керує діяльністю відділу і несе персональну відповідальність за виконання покладених на відділ завдань;
· забезпечує виконання доручень голови районної ради, заступника голови районної, керуючого справами;
· визначає завдання і розподіляє обов’язки між працівниками відділу, забезпечує підвищення їх кваліфікації;
· готує і подає голові районної ради для подальшого затвердження посадові обов’язки працівників відділу.
 
Заступник голови районної ради              О. Харченко
Форма входу
Пошук
Календар
«  Липень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Архів записів
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2024Конструктор сайтів - uCoz