Середа, 2019-07-17, 6:54 PM
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 89
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Радгоспівська сільська рада
Адреса: вул Молодіжна, 14, с. Радгоспне,
Близнюківський район, Харківська область, 64862
тел. (05754) 73-2-17.
 
Голова сільської ради - Борисовський Юрій Анатолійович, телефон 73-2-17
Секретар сільської ради – Фурман Надія Семенівна, телефон 73-2-17
Головний бухгалтер - Батичко Олена Олександрівна , телефон 73-2-17
 
 Депутатський корпус
 
1. Ільканич Василь Дмитрович - голова постійної комісії з питань агропромислового комплексу
2. Корзун Віталій Васильович - член постійної комісії з питань агропромислового комплексу
3. Жучкова Наталія Анатоліївна - член постійної комісії з питань освіти, культури, спорту і роботи з молоддю
4. Чернявський Іван Миколайович - член постійної комісії з питань економіки, бюджету та фінансової діялності
5. Бабін Василь Павлович - голова постійної комісії з питань регламенту і охорони правопорядку
6. Лобаревич Раїса Іванівна - голова постійної комісії з питань освіти, культури, спорту і роботи з молоддю
7. Бурнін Василь Вікторович - член постійної комісії з питань регламенту і охорони правопорядку
8. Коритко Віталій Павлович - член постійної комісії з питань регламенту і охорони правопорядку
9. Воронкін Микола Іванович - голова постійної комісії з питань економіки, бюджету та фінансової діялності
10. Фурман Надія Семенівна - секретар сільської ради
11. Чухловіна Валентина Тихонівна - член постійної комісії з питань освіти, культури, спорту і роботи з молоддю
12. Рубців Юрій Володимирович - член постійної комісії з питань агропромислового
 
Виконавчий комітет сільської ради
 
1. Борисовський Юрій Анатолійович - голова виконкому.
2. Фурман Надія Семенівна - секретар виконкому.
3 Гадяцький Володимир Андрійович - член виконкому.
4. Стародубцев Євген Вікторович - член виконкому.
5. Візір Володимир Миколайович - член виконкому.
6. Чухловін Валентин Іванович - член виконкому.
7. Глухов Олександр Олександрович - член виконкому.
8. Чуглазов Валентин Олексійович - член виконкому.
9. Чуглазов Анатолій Володимирович - член виконкому.
10. Шудров Сергій Єфремович - член виконкому.
11. Кременчуцький Микола Іванович - член виконкому.
12. Воронкін Віталій Миколайович - член виконкому.
13. Герасименко Віктор Іванович - член виконкому.
14. Савчук Іван Віталійович - член виконкому.
 
Матеріали сесій VI скликання
Форма входу
Пошук
Календар
«  Липень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Архів записів
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2019Конструктор сайтів - uCoz