Середа, 2024-07-17, 12:52 PM
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 92
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Шоста сесія 25 лютого 2016 року

1.  Про затвердження порядку денного VІ сесії районної ради VІІ скликання

2.  Про внесення змін до Регламенту Близнюківської районної ради, затвердженого рішенням районної ради від 10 грудня 2015 року  № 27-VІІ.

3.  Про затвердження Програми удосконалення медичної допомоги  жителям Близнюківського району на засадах сімейної медицини на 2016-2020 роки.

4.  Про внесення змін до Програми розвитку місцевого самоврядування Близнюківського району на 2012-2016 роки, затвердженої рішенням ХІІІ сесії районної ради VІ скликання від  19 квітня 2012 року(зі змінами).

5.  Про внесення змін до Статуту та назви комунального підприємства «Близнюківський районний центр фізичного здоров’я населення  «Спорт для всіх».

6.  Про затвердження звіту про виконання районного бюджету  за  2015 рік.

7.  Про внесення змін до рішення районної ради від 24 грудня 2015 року № 77-VІI “Про районний бюджет на 2016 рік” та додатків до нього (зі змінами).

          Додатки

8.  Про затвердження плану роботи Близнюківської районної ради на 2016 рік.

9.  Про підсумки виконання Програми економічного і соціального розвитку Близнюківського району на 2015 рік, затвердженої рішенням ХLІ сесії районної ради VІ скликання від 12 лютого 2015 року (зі змінами).

10. Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Близнюківського району на 2016 рік.

11. Про підсумки виконання районної програми “Молодь Близнюківщини” на 2009-2015 роки, затвердженої рішенням ХХІV сесії районної ради V скликання від 23 грудня 2008 року. 

12. Про підсумки виконання Комплексної програми профілактики правопорушень у Близнюківському районі на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням ІХ сесії районної ради VІ скликання від 20 серпня 2013 року (зі змінами)

13. Про підсумки виконання Програми забезпечення пожежної безпеки в Близнюківському районі на 2012-2015 роки, затвердженої рішенням ХІІІ сесії районної ради VІ скликання від 19 квітня 2012 року (зі змінами).

14. Про підсумки виконання Комплексної програми соціального захисту населення Близнюківського району на 2012-2015 роки, затвердженої рішенням ХІІ сесії районної ради VІ скликання від 14 лютого 2012 року (зі змінами).

15. Про підсумки виконання «Програми удосконалення медичної допомоги жителям Близнюківського району на засадах сімейної медицини до 2015 року», затвердженої рішенням V сесії районної ради VІ скликання від 10 лютого 2011 року (зі змінами).

16. Про підсумки виконання Програми збереження та розвитку закладів культури у Близнюківському районі на 2013-2015 роки, затвердженої рішенням ХХІІ сесії районної ради VІ скликання від 21 лютого 2013 року (зі змінами)

17. Про підсумки виконання районної Програми протидії корупції в Близнюківському районі на 2013-2015 роки, затвердженої рішенням ХХІV сесії районної ради VІ скликання від 30 квітня 2013 року 

18. Про підсумки виконання районної Програми підтримки діяльності Близнюківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на 2015 рік, затвердженої рішенням ХХХVІІІ сесії районної ради VІ скликання від 04 грудня 2014 року.

19. Про затвердження Програми взаємодії Близнюківського відділення (с. Близнюки) Лозівського відділу (м. Лозова) Головного управління Національної поліції в Харківській області з громадськістю Близнюківського району  на 2016-2018 роки.

20. Про затвердження комплексної Програми соціального захисту населення Близнюківського району на 2016-2020 роки.

21. Про затвердження Програми соціального захисту інвалідів Близнюківського району на 2016-2020 роки.

22. Про затвердження районної Програми «Ветеран» на 2016-2020 роки.

23. Про затвердження Програми інформатизації Близнюківського району  на 2016-2018 роки

24. Про затвердження Районної програми розвитку позашкільних навчальних закладів на 2016-2019 роки.

25. Про зміну меж села Садове  Близнюківського району Харківської області .

26. Про прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селища Близнюківського району інтерактивної книги «Школярику – про Батьківщину» із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області.

27. Про оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Близнюківського району Харківської області.

28. Про передачу на баланс комунального  підприємства  «Близнюківська центральна районна лікарня» приміщень.

29. Про погодження проекту змін до Положення про порядок надання в оренду майна  спільної   власності територіальних громад сіл, селища Близнюківського району Харківської області.

30. Про погодження проекту Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств, установ, закладів, що є у спільній власності територіальних громад сіл, селища Близнюківського району

31. Про внесення змін до рішення Близнюківської районної ради від 13 січня 2016 року № 98-VІІ «Про визначення вартості харчування вихованців дошкільних навчальних закладів та учнів пільгового контингенту загальноосвітніх навчальних закладів Близнюківського району у 2016 році».

32. Про встановлення надбавки за вислугу років до посадового окладу заступнику голови районної ради Ляпкало О.В..

33. Про затвердження штатного розпису виконавчого апарату Близнюківської районної ради в новій редакції.

34. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя (рілля, сіножаті), що  надані в користування на умовах оренди  гр. Липовому Андрію Анатолійовичу для ведення фермерського господарства за межами населених пунктів Олексіївської сільської ради на території Близнюківського району Харківської області.

35. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя (рілля, пасовища), що  надані в користування на умовах оренди  гр. Липовому Андрію Анатолійовичу для ведення фермерського господарства за межами населених пунктів Уплатнівської сільської ради на території Близнюківського району Харківської області.

36. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя (рілля), що  надані в користування на умовах оренди  гр. Співаку Валерію Віталійовичу для ведення фермерського господарства за межами населених пунктів Верхньосамарської сільської ради на території Близнюківського району Харківської області.

37. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя (рілля), що  надані в користування на умовах оренди  гр. Співаку Валерію Віталійовичу для ведення фермерського господарства за межами населених пунктів Кіровської сільської ради на території Близнюківського району Харківської області.

38. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя (рілля), що  надана в користування на умовах оренди  гр. Співаку Валерію Віталійовичу для ведення фермерського господарства за межами населених пунктів Лукашівської сільської ради на території Близнюківського району Харківської області.

39. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя (рілля), що  надані в користування на умовах оренди  гр. Співаку Валерію Віталійовичу для ведення фермерського господарства за межами населених пунктів Олексіївської сільської ради на території Близнюківського району Харківської області.

40. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя (рілля), що  надані в користування на умовах оренди  гр. Співаку Валерію Віталійовичу для ведення фермерського господарства за межами населених пунктів Софіївської сільської ради на території Близнюківського району Харківської області.

41. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності Оспіщева Володимира Анатолійовича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Лукашівської сільської ради  за межами населених пунктів Близнюківського району Харківської області  

42. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності Марчука Олександра Аркадійовича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Лукашівської сільської ради  за межами населених пунктів Близнюківського району Харківської області.

43. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя (рілля), що  надані в користування на умовах оренди гр. Назаряну Армену Феликовичу для ведення фермерського господарства за межами населених пунктів Бурбулатівської сільської ради Близнюківського району Харківської області.  

44. Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя (рілля), що  надана в користування на умовах оренди  ТОВ «Селеніт-Агро» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Близнюківської селищної ради Близнюківського району Харківської області.

45. Про затвердження Положення про помічника-консультанта депутата Близнюківської районної ради та опису посвідчення помічника-консультанта депутата районної ради.


 

 

Форма входу
Пошук
Календар
«  Липень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Архів записів
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2024Конструктор сайтів - uCoz